Akupunktur İle Zayıflama Yorumları Tedavisi

Ne yaparsam yapayım kilo vermeyi başaramıyorum. Önceleri sıkı diyet listelerinin işe yaradığını düşünsem de ilk gevşediğim anda verdiğim kiloların birkaç mislini almaya başarıyorum. Boğazıma dur diyemediğim için hem kendimi yoruyor hem de psikolojimi bozuyorum. Hal böyle olunca akupunktur gibi bir profesyonelden yardım almaya karar verdim.

Öncelikle burada yazılanların benim akupunktur günlüğüm olduğunu da özellikle belirtmek istiyorum. İlk günden son aya kadar akupunktura nasıl karar verdiğimi ve yaptırdığımı detaylı bir şekilde anlatmaya karar verdim.

Akupunktur Yorumları 2018

Öncelikle akupunktur nedir ona değinelim. Akupunktur uzunca bir süredir ülkemizde de uygulanan bel fıtığından obezite ile mücadeleye, sigarayı bırakmadan migrene kadar çok geniş bir alanda yardım alınan bir bilim dalıdır.

Akupunktur yaptırmak isteyenlere kesinlikle işinin uzmanı olan kişilerden yardım almalarını öneririm. Ben kendi kliniğimi geniş araştırmalarım ve kullanıcı yorumları doğrultusunda buldum. Aylık 300 – 400 TL arasında değişen seans ücretleri bulunuyormuş. Tabi ki bu durum ile ve yapan doktorlara göre değişiklik gösterebiliyormuş. Tabi ki birde seans sıklıkları bulunuyor.

Akupunktur İle Kilo Vermek

Özellikle akupunktur ile kilo vermek istediğinizde sadece seanslara katılmanız yetmiyormuş. Bunun için uygulanan diyet listesine de harfiyen uymanız bekleniyor ki bu sayede daha hızlı bir şekilde kilo verebiliyorsunuz. Sağlıksız kilo vermemek için doktorunuzun tavsiyesine uymanız bekliyor. Çarşamba günü ilk randevuma gittikten sonra burada yer alan günlüğü de doldurmaya başlayacağım.

Akupunktur Yaptırmak İstiyorum

Burada elimden geldiğince bu soruyu soran kişilere yardımcı olmaya çalışacağım. Profesyonel olmadığım için sadece doktorumdan aldığım cevapları yazacağım. Tabi ki burada yer alan bilgilerle ve kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemenizi kesinlikle sağlık gibi riske atılmaması gereken konularda bir uzmana danışmanızı da öneriyorum. Beni kilo vermeye giden bu yolda yorumsuz bırakmayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir