A101 Fiyat Listesi

Türkiye’nin 81 ilinde 2021 yıl sonu itibariyle 11 binden fazla mağazaya sahip olan A101 perakende sektörünün büyümeye devam eden öncü şirketleri arasındadır. A101 hard-discount Türkçe anlamıyla indirimi yüksek market zinciri politikasını benimseyerek bu stratejiyle gelişmekte ve büyümekte olan market zincirlerinden biridir. A101’de cep telefonu, çamaşır makinesi, bilgisayar gibi tüm elektronik cihazların satışı vardır. Ayrıca şarküteri, bakliyat, meyve, sebze gibi temel gıdalarla birlikte ev malzemeleri ve kişisel bakım ürünlerinin de satışı yapılmaktadır.

Elektronik cihazlardan TV, A101’de en çok ilgi gören ürünlerden biridir. Ülkemizde sürekli değişen kur fiyatlarından dolayı TV almak bir hayli güçleşti. Bu yüzden indirimli bir TV gördüğümüz zaman hemen bu indirimden faydalanma ihtiyacı duyuyoruz. A101 TV fiyatları Haftanın Yıldızları’nda stoğa girerse fiyatı oldukça düşüyor. Güncel olarak en doğru TV fiyatları hakkında bilgi almak için HepKredi sitesini tercih edebilirsiniz.

A101 çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu 09:00-21:30 aralığındadır. Kaliteli markaların ucuz olarak satıldığı ürünlerin yer aldığı A101, özel kampanyalarla öne çıkar. Hem online hem de perakende olarak satışlarını gerçekleştirirken haftanın belli günlerini indirim günü olarak belirler. Haftanın Yıldızları ve Aldın Aldın isimli kampanyalarıyla perşembe, cuma ve cumartesi günlerinde avantajlı ürünlerini satışa koyar. A101 fiyat listesi vatandaşın merak ettiği sorulardan biridir. Gelin birlikte bu fiyat listelerine göz atalım.

a101 fiyat listesi

A101 Gıda Fiyat Listesi 

Temel gıdalar, insan vücudunun sağlıklı bir şekilde fonksiyonlarını sürdürebilmesi için günlük veya düzenli aralıklarla tüketilmesi gereken ürünlerdir. Temel gıdalara örnek olarak et, yağ, yumurta, şeker, bakliyat ürünleri vb. sayılabilir.  A101 Haftanın Yıldızları kampanyasıyla çoğunluğu temel gıdalar olan ürünlere indirim uygulamaktadır. A101 gıda fiyat listesi merak edilen sorulardan biridir.

A101, 1200’den fazla ürün çeşidinin arasında et ve işlenmiş et ürünleri, süt ve işlenmiş süt ürünleri, içecekler, bakliyat ve unlu mamuller, kuruyemişler, kahvaltılıklar, bisküvi ve şekerleme, konserve ve baharatlar, margarin ve sıvı yağlar, meyve ve sebzeler, dondurma ve dondurulmuş ürünler bulunmaktadır.

Özellikle yağ mutfakta çoğunlukla yemeklerde kullandığımız besin maddesidir. Yağ çeşitleri sıvı yağlar ve katı (margarin) yağlar olmak üzere iki kategoriye ayrılır. A101 zeytin yağı, Ayçiçek yağı, katı margarin ve tereyağı çeşitlerini raflarda sunmaktadır. İndirime girmesi beklenen bu ürünün A101 yağ fiyatları vatandaş tarafından merak edilmektedir. HepKredi aracılığıyla güncel yağ fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şeker ise mutfakların bir diğer vazgeçilmez ürünüdür. Pasta ve hamur işi gibi yiyeceklerin olmazsa olmazı olan şeker, A101’de çeşitli kiloluk paketlerde satılır. Çay, kahve vb. sıcak tüketilen içeceklere de aroma vermesi için tatlandırıcı olarak kullanılabilir. Peki, A101 şeker fiyatları nedir? En doğru şeker fiyatını HepKredi güncel hâliyle paylaşmaktadır.

A101 Tavuk Fiyat Listesi 

Tavuk; besin değeri yüksek, fiyatı düşük beyaz et grubuna giren et çeşididir. Ana yemekte, çorbalarda, pilav ve salatalarda hatta böreklerin iç malzemesi olarak kullanılırlar. A101 ürün çeşitleri arasında tavuk ve işlenmiş tavuk ürünleri de yer almaktadır. İşlenmiş tavuk ürünlerine örnek olarak döner, piliç kebap, şinitzel, vb. sayılabilir. A101 tavuk fiyatları HepKredi sitesinden kolaylıkla öğrenilebilir.

Tavuk fiyatlarından bahsetmişken yumurtadan da hızlıca bahsedelim. Yumurta pazar kahvaltımızda keyifle tükettiğimiz temel gıdadır. Sahanda yumurta, omlet ve haşlanmış yumurta sabahları düzenli tüketilmesi gerekir. A101 boyut ve sayı çeşitleriyle yumurta satışı yapmaktadır. A101 yumurta fiyatları sürekli değişmektedir. En doğru fiyata ulaşmanız için HepKredi güncel olarak yumurta fiyatlarını paylaşmaktadır.

Yorum yapın