Yatak Fiyatları Tek Kişilik

Yorucu bir günün sonunda rahat bir uyku, olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyor. Rahat uykunun olmazsa olmazı ise kaliteli bir yataktır. Sizinde benim gibi bel ve sırt ağrılarınız oluyorsa kesinlikle alacağınız yatağa dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Satın alınan yatak rahatlığına göre çok detaylı fiyat aralığında alıcı bulabiliyor. Özellikle 30 – 40 tl den başlayarak 5 – 6 bin lira arasında alıcı bulabilen pek çok farklı yatak vardır. Bu yüzden alınan yatağın kalitesi fiyatı ile doğru orantılıdır dersek yanılmış olmayız.

tek-kisilik-yatak-fiyatlari

Daha önce defalarca kez değindiğim gibi yatak fiyatları başta olmak üzere çok farklı konu başlıklarında marka değerinin son derece önemli olduğunu söyleyebilirim. Şimdi diyeceksiniz tek kişilik yatak fiyatları başlığını açıp hiç yatak fiyatlarından bahsetmemişin. Ben 550 tl ye yataşın bir yatağını satın aldım. Bunun dışında bazada kalite aramadığım için bazamı daha uygun fiyatlı aldığımı söyleyebilirim.

Eğer sizlerde rahat aramıyorsanız o zaman fiyat farkı olmaksızın çeşitli markalara yönelebilirsiniz. Yatak almak istiyorsanız kesinlikle İşbir veya Yataş yataklarını tavsiye ederim. İstikbal ve Bellona yataklarını daha önce deneme fırsatım olmadığı için yorum yapamayacağım. İşbirin kalitesi ise zaten herkesçe malumdur. Bunun dışında benim param yetmediği için Yataş yatak satın aldım ve çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

 Yataş Yatak Fiyatları Tek Kişilik

Yataş yatak fiyatları 300 tl civarından başlayarak 1800 tlye kadar devam etmektedir. Bu sınıflandırmada biraz da, yatak boyutları ve biraz öncede bahsettiğimiz seçeneklerin yer aldığını söyleyebiliriz. Yataş yatak fiyatları ve kalitesi ile almanız durumunda sizi uzun seneler boyunca rahat bir uykuya daldırabilir. Ben daha önce çok sık kullandığım için özellikle yataş yatakların fiyatlarından bahsetmek istedim.

Bazalı Yatak Fiyatları Tek Kişilik

Eğer çok fazla yatak kalitesi aramıyorum diyorsanız markaların yaptığı kampanyalardan yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bazalı yatak kampanyasından yararlanmanız durumunda bazaya daha uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Eğer aldığınız baza sandıklı olmazsa bu seferde karyola almış gibi bir durum ortaya çıkabilir. Ama sadece kampanya olarak değil bazalı olarak yatak satın almanız durumunda pek çok marka indirim yapacağı için ikisini bir olarak satın almanız daha yerinde bir karar olacaktır. Bazalı yatak fiyatları da 380 tl den başlayarak artmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın