Uygun Fiyatlı Bronzer

Bronzer adından da anlaşılacağı gibi bronzlaştırıcı pudralara verilen genel bir isimdir. Her ne kadar sadece yaz aylarında kullanıldığı düşünülse bile hemen her mevsim kullanılabilir. Son dönemlerde daha sık adını duymaya başladığımız bronzerların çoğunlukla makyaj yaparken es geçildiğini söyleyebiliriz.

Aslında bronzer ile ilgili pek çok yabancı youtuber bronzlaştırıcı etkisinin dışında cilt rengini açmak için de kullanabiliyor. Bunun için tabi ki biraz çok çalışmak ve bronzerı sık sık tercih etmek gerekiyor.

uygun-fiyatli-bronzer

Bronzer fiyatları ve markaları bakımından çeşitlenmekle birlikte daha çok ten rengine uygun olarak farklı markaların da önerildiği oluyor. Bunun dışında çeşitli upgrade yapılan bronzerlarda son dönemlerde ciddi anlamda popülerleşmeye başlıyor. Bazı bronzerlarında fondoten ile karıştırılarak kullanıldığında harika görüntüler ortaya çıkarabiliyor.

Hangi Marka Bronzer Kullanılmalı

Bu konuda çeşitli yorumlar yapılmasına rağmen daha çok ten rengine uygun bir bronzer seçilmesi önemlidir. O sebepten son dönemlerde ciddi anlamda atak yapan Flormar’ın hem uygun fiyatlı olması hem de oldukça güzel bir görünüm çıkarması ile tercih edilebilir.

Bronzer kullanımı ile ilgili bir ipucu ise büyük ve yumuşak uçlu bir fırça tercihi ile son derece güzel görünüm elde edebileceğinizdir. Ülkemizde çok fazla tercih edilmeyen daha çok es geçilen bu ürün Avrupa ve Amerika’da erkekler tarafından da çok sık tercih edilen kozmetik ürünler arasında yer alıyor. O sebepten gelecek dönemler içerisinde daha çok kişinin bronzer videoları çekeceğinden emin olabiliriz.

İlgi alanımızın dışında bulunan bu konu ile ilgili bize bilgi veren ve yardımcı olan arkadaşımız Esin’e buradan teşekkür etmek istiyorum. Esin kısa bir süre sonra, 2abi adresinde kozmetik ve güzellikle ilgili videolar çekecek ve pratik bilgilere yer verecek. Şimdilik o gelene kadar bu konuda ben yazmak istedim.

 

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın