Şokta Satılan Sanal Gerçeklik Gözlüğü İncelemesi

Harika bir ürünle daha karşınızdayız. Fiyatı ile kıyaslandığı zaman bir sanal gerçeklik gözlüğünden beklediğiniz tüm artıları bir arada sunması da cabası…

Bu hafta Şok Marketlerinde satışa sunulan sanal gerçeklik gözlüğünü alışveriş yaptığım sırada şans eseri gördüm. Sizler için bir tane satın alıp birden fazla telefonda denedim. Yorumlarımı ve incelememi sizin için yaptım. Öncelikle ürünün renklerinden başlayalım isterseniz, 3 renk seçeneği ile karşımıza çıkan Blitz Sanal Gerçeklik Gözlüğü beyaz, yeşil ve mor renkleri ile raflarda yer bulmuş.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Hangi Telefonlarla Uyumlu

Bu cihazı satın alarak, 3.5″ – 6.5″ arasında yer alan tüm Android ve İos telefonlarda kullanabilirsiniz. Fiyatı ile son derece uygun olan cihazın ekstra bir araç yada programa ihtiyaç duymadan, şarj yada pil sorunu olmadan kullanım sağlayabiliyor. Karanlık bir odada kullanmanız durumunda gerçeklik hissinin daha da artacağını belirtmek gerekiyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Ne Kadar

19,90 TL ile satışa sunulan bu gözlüklerin en yakın ürünlerden daha da ucuz olduğunu belirtmek gerekiyor. Birden fazla sanal gerçeklik gözlüğü kullanmış biri olarak terletmeyen yapısı ve telefonunun soğumasına izin veren filtreleri ile oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Uzun lafın kısası bu ürünü oldukça uygun bir fiyata satın alarak kaliteli bir sanal gerçeklik gözlüğüne sahip oluyoruz.

Sanal gerçeklik program ve oyunları hakkında detaylı bir yazıyı kısa bir süre içerisinde yayınlayacağız. Merak ettiğiniz yada yayınlanmasını istediğiniz bir konu başlığı olursa lütfen yorumlar bölümünden belirtin.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir