Pokemonların Çıktığı Yeri Öğrenme

Bazen server yoğunluğundan oyuna girmekte zorluk çekiyoruz. Bu konuda çeşitli yöntemler geliştirdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle iPhone kullanıcıları uçak modunda oyuna girip sonradan tekrar normal moda geçtiklerinde server yoğunluğundan bir nebze de olsa kurtularak oyuna giriş yapabiliyorlar. Bunun dışında birden fazla seçenek ile son derece rahat bir şekilde oyuna girmeniz de mümkün olabiliyor.

nerede pokemon bulunur

Ama bu durum bazen hiç oyun içerisinde pokemon bulamamanıza bazen de nearby kısmının çalışmamasına neden olabiliyor. Evinizde oturarak çevrenizde bulunan pokemonlara nasıl ulaşabilirsiniz? Bu konuda efsane bir site ile karşınızdayım. Siteyi şu ana kadar test etme imkanı bulamadım ama gerek yerli gerekse yabancı pek çok forum sitesinde kullanıcıların övgü ile bahsettiklerini söylersem yanlış olmayacaktır.

Pokemon Bulma Yöntemleri

Bu site sayesinde seçtiğiniz bir lokasyonda yer alan pokemonları anlık olarak görmeniz mümkün olabiliyor. Size düşense bu noktalara doğru hareket ederek pokemonları yakalamak oluyor. Şimdilik nearby kısmı çalışmadığı için oldukça kullanışlı olan bazı özellikler internet sitesinde yer almıyor bunun dışında kullanırken sorun yaşamadan oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitesini deneme fırsatı bulan arkadaşlardan bir ricam da bulunuyor eğer bu internet sitesi kullanışsızsa lütfen yorum bölümüne yazmaktan çekinmeyin ve ona göre oyunu oynamak isteyen arkadaşlara da yardımcı olalım.

https://goo.gl/MJOKyg bu adresi ziyaret ederek çevrenizde bulunan pokemonlara daha kolay bir şekilde ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir