Pokemon Go iPhone İndir

Bu aralar en çok söz edilen oyunların başında Pokemon Go geliyor. Cep telefonlarında yeni çıkmasına rağmen milyonlarca kez indirildi. Şu an yeni bir oyun olduğu için bazı hatalar oyunda mevcut… Özellikle server hatası ve gri ekran hatası oldukça sıkıntılı anlar yaşatıyor.

Pokemon Go iPhone’ da nasıl oynanır ?

Oyun çıkar çıkmaz ben de eski bir pokemon hayranı olduğum için heyecanlandım. Hemen indirmek istedim fakat apple store da oyunu bulamadım. Araştırmalarım sonucu oyun şu an için sadece belli ülkeler için indirilmeye açıkmış. Bende şu an iPhone 5s var, bende internetten araştırma yaparak oyunu indirmenin yolunu bulmaya çalıştım.

Pokemon Go iPhone İndir

Uzun süren araştırmalarım sonucu iPhone a pokemon go indirmeyi başardım ve bende artık oyundayım 🙂 Pokemon Go oyununu iPhone telefonlarda oynamak için aşağıda vereceğim apk dosyasını indirmeniz gerekiyor. Oyunu cep telefonunuza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İndirdikten sonra oyuna güvenli izni vermelisiniz.

Pokemon go iPhone indir

Aşağıdaki bağlantıdan pokemon go apk dosyasını indirebilirsiniz. Açılan sayfadan donwload now linkine tıklayıp oyunu indirebilirsiniz. Pokemon go indirmek için => http://goo.gl/kfvmaE

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir