Pokemon Go Ban Yedim

Evet oyun çıktığı ilk andan itibaren öncelikle internette pokemon go hileleri hakkında yazılmış pek çok yazı ile karşılaştım. Bu yazıların büyük bir çoğunluğu gereksiz zaman kaybına neden olsa da fakegps benzeri programları kullanarak son derece hızlı bir şekilde pokemon go oyununu oynamanız mümkün olmaktaydı.

pokemon go ban yedim

Şimdi ise buna benzer programları kullananlar için pokemon go soft ban adı verilen bir banlama türü uygulanmaktadır. Bunun ne olduğuna ve ne zaman ortadan kalkacağına detaylı bir şekilde değinelim. Pokemon go ban şimdilik ne zaman ortadan kalkacağı belli olmayan fakat 3-4 saat içerisinde kaldırılan bir ban türü gibi görülüyor.

Bunun temel nedeni ise fakegps benzeri programları kullanmanız olduğu için bu programlardan uzak durmanız gerektiği vurgulanmış oluyor. Öncelikle bu konuda gelen yorumlar ışığında bir takım çıkarımlar yaptığım için bu hususlara değinmek istiyorum.

Pokemon Go Soft Ban Yedim

Aslında şu ana kadar ban yediğini söyleyen arkadaşların büyük bir çoğunluğunun birkaç saat içerisinde bu bandan kurtulduklarını ve yeniden oyuna girebildiklerini gördüm. Yeniden fakegps kullanılmadığı sürece de bir daha ban yemelerinin mümkün olmayacağını belirtmekte fayda var. Ama uzun vadede birkaç kez tekrarlanması durumunda bir daha o telefon üzerinden oyuna girememe sorunu ile de karşılaşabilirler. Şimdilik server yoğunluğu ve oyun güncellemesi gibi sorunlar yaşandığı için oyuna girmekte ve ban yiyenlerin yeniden oyuna devam etmelerinin mümkün olduğunun altını çizelim. Yeni bir güncelleme gelecek olursa hem bilgisayar başından bu oyunu oynayan oyuncuların hem de çeşitli hilelerle oyunu oynayan kişilerin bir daha oyunu oynamayacaklarının da altını çizmek gerekiyor.

Pokemon Go Soft Ban Kaldırma

Bir diğer konu başlığı olarak buna değinmek gerekiyor. Şimdilik pokemon go oyunu için soft ban nasıl kaldırılır konusunda çok çeşitli yorumların olduğunu söyleyebiliriz. Net olarak emin olduğumuz bir konu bulunmaktadır ki o da pokemon go için ban kaldırmanın mümkün olmadığıdır. Bunun istisnası ise bir süre bekledikten sonra banın kendiliğinden kaldırıldığıdır. Yine de aynı şekilde sorunlu ve programları kullanmaya devam ederseniz bir daha giremeyecek şekilde oyundan ban yiyebilirsiniz. Dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

Pokemon Go Ban Yedim (13 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Soft ban şu şekilde kalkabilir.Pokestop uu 45 50 defa icine girip resmi cevirip Pokestoptan cikip tekrar bunu 45 50 defa yaptiktan sonra size itenleti vericektir ve o bolgede soft baniniz kalkicaktir

  2. Bende fake gprs indirdim. Simdi oyuna girdigimde yukarda failed to detect location yaziyo. Ban mi yemisimdir yoksa gps de sorunmu vardir. Yardimci olurmusunuz.

  3. Aga ben hic bjsj kullanmadim ama sadece dolmus binince aciyordum ve simdi oyuna hic giremiyorum retry diyor surekli

  4. Herkese anlatam buldum çözümünü
    Gelistirici seçeneklere girip sahtc konumu kapatın o kadar

  5. Arkadaslar benım ekrana 30 days gibi yazı cıkıyo oyuna girmiyo acaba 30 gun banmı yedm acılmıyo yazı cıkıyo

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın