Kulaklık Kulağımda Durmuyor

Ne yazık ki böyle bir sorunla sık karşılaşıyorum. Pek çok markanın pek çok model kulaklığını denedim ve kulak yapısından kaynaklanan bir sorun yüzünden kulaklıklar kulağımda durmuyor ve hemen dışarı çıkıyor. Biraz araştırma yaptıktan sonra pek çok kişinin aynı sorunla mücadele ettiğini görünce biraz rahatladım ama bunun bir çözümü yok mu?

Ne yazık ki özellikle kulak içi kulaklık kulağımda durmuyor diyenlerin sayısı hiç azımsanmayacak kadar fazladır. Böyle sorunlarda kulaklıkların boyutunun büyütülmesi alana tam olarak yapışması açısından önem taşıyor. Ancak bu sayede kulak içi kulaklığın kulakta durması sağlanabiliyor. Benim gibi yatarken müzik dinlemeye sevenlerdenseniz doğrudan büyük ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Kulaklık Kulağımda Durmuyor

Kulakta Durmayan Kulaklık

Bu durum ciddi anlamda bir sorun oluşturuyor. Hatta İngilizce bir blogda kulak içi kulaklığı kulağında durmayanların dertleşip yorumlarıyla birbirlerine anılarını anlattığına bile şahit oldum. Ne yazık ki ülkemizde böyle bir durum yok. Hatta böyle insanların daha rahat müzik dilemesini sağlamak için daha geniş ve yumuşak malzemeden yapılma kulaklarında satıldığını biliyorum. Dilerseniz internet üzerinde araştırma yaparak bu kulaklıklar ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda kulağın üstünden takılan kulaklıklar yardımıyla da son derece rahat bir şekilde kulaklık kullanmaya devam etmeniz yerinde bir tercih olabilir. Zaman içerisinde kulağınız onlardan sıkılmaya başlıyor. Çünkü kullanılan plastik üstten kulağınızı sararak can sıkıcı bir hal verebiliyor.

Büyük boy kulaklıklar takıldığı zamanda çok kötü bir görünüm verdiği için rahatsız ediyor. Hayatı boyunca hiç kablosuz kulaklık takmayı başaramamış biri olarak da bu durumun ayrı bir sıkıntı olduğunu belirtmekte fayda görüyorum. Var mı yorumlarınız? Yardımlarınızı merakla bekliyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir