İphone Pokemon Go Loading Yazısında Kalıyor

Gün geçmiyor ki pokemon go oyunu ile ilgili bir sorunla karşılaşmayalım. Aslında bu sorunların büyük bir çoğunluğu henüz oyunun güncel bir şekilde oynanmamasından kaynaklanıyor olabilir. Yani şu an için bir deneme sürümü olmamasına rağmen pek çok yeniliği içinde barındıran bir oyun oynuyoruz. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamız da son derece doğal gibi geliyor.

Daha önce internet adresimizi incelerseniz defalarca kez; gps sorunu, siyah ekran sorunu, pokemon bulamama ve kamera sorunu gibi farklı konu başlıklarına değinmiştik. Şimdi ise iPhone da pokemon go oynayanların karşısına çıkan başka bir sorun ile mücadele ediyoruz.

Pokemon Go iPhone Girişte Donuyor

Bu sorunun çözümü o kadar basit ki, iPhone sahibiyseniz ve pokemon go oynarken telefonunuz donuyorsa yani oyunu oynamanıza müsaade etmiyorsa yapacağınız şey çok basittir. Öncelikle telefonunuzu uçak moduna alarak oyuna giriş yapıyorsunuz. İnternet olmadığı için telefonunuz çekmeyecektir. Bu sebepten internet yok uyarısı ile karşılaşacaksınız. Daha sonrasında ise telefonunuzu uyku modundan çıkararak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

pokemon go girişte donuyor

iPhone Pokemon Go Donma Sorunu

Bu çözümü uygulamanıza rağmen çözüm bulamadığınızı söylüyorsanız iPhone sorunları ile ilgili yazdığımız makalelere göz atabilirsiniz. Şu ana kadar denediğim üç farklı iPhone donma sorununu bu şekilde çözüme kavuşturduğumuz için herhangi bir problem yaşamadan ortadan kaldırmanız mümkün olacaktır. Yine de başka sorunlarla karşılaşmanız durumunda yazabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın