Hotmail Hesabı Açmak İstiyorum, Nasıl Yapabilirim

E-posta, günümüzde en gelişmiş çevrimiçi hizmetlerden biridir. Bir e-posta hesabı ile, dünyanın neresinde olursanız olun arkadaşlarınıza, ailenize ya da iş arkadaşlarınıza e-posta gönderebilirsiniz. Bir Hotmail hesabı oluşturmadan önce, e-posta kavramı hakkında biraz bilgi edinelim…

E-Posta Nedir

E-posta, Elektronik Posta’nın kısaltmasıdır. E-posta ile, olağanüstü bir hız ile, sadece birkaç saniyede insanlara e-posta gönderebilirsiniz ve bunun için yalnızca bir internet bağlantısı ve e-posta hesabı yeterlidir. Gmail, Yahoo Mail, Hotmail gibi bazı e-posta servisleri arasından sizin için en uygun olanı tercih ederek bir e-posta hesabı sahibi olabilirsiniz.

Hotmail Nedir?

1990’lı yılların ortalarında Jack Smith ve SabeerBhatia tarafından kurulan bir ücretsiz e-posta servisi olan Hotmail, daha sonra 2000’lerin başında Microsoft tarafından satın alındı. Kısa bir süre içinde 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Hotmail, günümüzde mevcut en popüler web posta servislerinden biri haline geldi. 2013 yılına gelindiğinde ise, 300 milyondan fazla kullanıcısı ile yoluna Outlook.com markası ile devam etti.

Neden Bir Hotmail Hesabı Oluşturmalısınız?

  • Nerede olursanız olun, istediğiniz zaman kolayca ve hızlı bir şekilde e-posta gönderip almak,
  • Tüm Outlook hizmetlerinden yararlanmak,
  • Facebook gibi sosyal medya hesaplarına kaydolmak,
  • Online haber, promosyon mesajları almak,
  • Büyük ölçekli dosyalar göndermek

Hesap Açma İşlemleri

Ücretsiz bir şekilde hotmail.com veya outlook.com hesabı açabilirsiniz. Adım adım ve resimli bir şekilde nasıl hotmail hesabı açabielceğinizi öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, hesabınızı açabilirsiniz.

Yorum yapın