Güncel Akaryakıt Kampanyaları

Kampanyalara değinmeye devam ediyoruz. Özellikle son zamanlarda akaryakıt fiyatlarında ortaya çıkan ciddi artışlar göz önüne alındığında bu kampanyaların takibinin zorunlu olduğunu söyleyebiliriz. O sebepten sizi de kolayca bilgilendirmek için detaylı bir tarama yaparak pek çok farklı akaryakıt kampanyasını ön plana çıkardık. Zamanla bu kampanyaları daha da güncelleyeceğiz. Bizimle kalın…

Petrol Kampanyaları 2018

Daha öncede pek çok farklı kampanyayı kaleme almıştık. Bu kampanyaların büyü bir kısmı sona erdikten sonra elimizden geldiğince yazıyı güncelliyor olsak da bu noktada sizden gelen yorumların son derece önemli olduğunun altını çizmekte fayda var. O sebepten bizi yorumsuz bırakmazsanız çok memnun oluruz.

Opet Kampanyaları

İnci Akü Kampanyası! Opet İstasyonlarında geçerli ve 5 şubat – 31 mart tarihleri arasında kullanılacak 25 TL lik bir yakıt puan kampanyası bulunuyor. Detaylar için opet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Petrol Ofisi Kampanyaları

16 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında geçerli Petrol Ofisinde, “Yapı Kredi World’e özel 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinizde 25 TL Petrol Ofisi puan” hediye. detaylar için world card ve petrol ofisi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Shell Kampanyaları

Güncelleme 24/02/2018 tarihi itibariyle gözümüze çarpan bir Shell kampanyası bulunmamaktadır. Çoğunlukla akaryakıtı Shell’den satın aldığım için yeni bir kampanya olursa buradan hemen bilgilendirme yapacağım.

Hatırlatma: Burada yer alan kampanyalar reklam değildir. Biz herhangi bir firma ile yada ürün ile çalışmıyoruz, ortak da değiliz. Sadece kampanyalara yer vererek sizin daha uygun fiyatlı akaryakıt almanıza yardım etmeye çalışıyoruz. O sebepten gözünüze takılan kampanyalar olursa yorum bölümünden bizimle paylaşın, bizde buradan okuyucularla paylaşalım ki daha çok kişi

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir