Facebook Profil Videosu Nasıl Yapılır ?

Facebook dünya üzerinde kullanılan ve özellikle de son yıllarda oldukça popülerleşmiş bir sosyal medya sitesidir. Yaşlısı genci ayırt edilmeksizin en büyüğümüzden en küçüğümüze kadar hepimizin üye olduğu ve günlük yaşantımızda oldukça fazla kullandığımız bu sosyal medya sitesini hem değişik arkadaşlıklar edinmeli hem de resim video gibi görseller yükleyerek eğlenmek amaçlı kullanırız.

Günlük yaşantınızda çekmiş olduğunuz önemli anlarınızın resimlerini Facebook’a yükleyebilir ve arkadaşlarınızla bu mutlu eğlenceli anlarınızı paylaşabilirsiniz. Çok yaygın olarak kullanılması ve sürekli olarak kendini geliştiren bir yapısı olması nedeniyle Facebook kullanıcılarının beğenilerini daha da çok kazanmaktadır.

Profil Resmine Video Nasıl Eklenir ?

Facebook‘ a son eklenen özelliklerden biri de profil videosu eklemedir. Artık Facebook profilinize de sabit cansız resimler yerine hareketli videolarınız yer alacak. Ayrıca yapması da çok kolay. Profil videonuzu eklemek için profili düzenle seçeneğine tıklıyorsunuz ve çıkan menüde yeni bir profil videosu çek kısmına tıklıyorsunuz. Önünüze klasik bildiğimiz video çekme ekranı açılıyor ve buradan kendi kısa profil videonuzu oluşturuyorsunuz. Bu sayede de profilinizde cansız donuk resimleriniz yerine sizi canlı canlı gösteren size ait videonuz yer almış oluyor.

facebook profile video

Facebook profil videosu yapma

Sürekli kendini geliştiren ve yenilikçi yapıya sahip olan en son yapmış olduğu yenilik bahsettiğimiz profil videosu oluşturma oldu ve bununla da her zaman olduğu gibi kullanıcılarının memnuniyetini sağlamayı başardı. İlerleyen dönemlerde de Facebook’ tan bu ve bunun gibi kendine özgün ve yenilikçi olgularla güzel gelişmeler bekleniyor.

Son geliştirilen bu özellik sayesinde artık Facebook profilleri daha eğlenceli ve daha canlı bir hale gelmiş durumda. Günlük hayatın büyük kısmında fazlaca online süre geçirilen Facebook’ta bu gibi gelişmelerle artık daha fazla zaman geçirileceği ve kullanıcılar tarafından daha da rağbet gösterilen bir eğlence sitesi olacağı açıkça görülmektedir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın