Burun Bandı Kullandıktan Sonra

Horlama sorunu gerçekten can sıkıcı bir hale geldikten sonra televizyonda reklamı sıklıkla dönen burun bandını kullanmaya karar verdim.  Özellikle horladığım dönemlerde çok ciddi anlamda uyku sorunu yaşıyordum. Bunun temel nedeni ise uyku arasında sıklıkla uyanıp nefes almaya çalışmak olabilir. Başlangıçta burun bandı kullanmaya başladığım dönemlerde hemen etkisini göstermemişti. Aslına bakılırsa ben öyle sanıyormuşum. Geçen gün bant takmadan uyuduğum zaman aradaki farkı çok net bir şekilde anladığımı söyleyebilirim.

Burun Bandından Sonra

İlk taktığım zaman burnuma bir şey yapıştırmış olmanın verdiği huzursuzlukla uyudum. Ama zaman içerisinde ona alışmış ve uykumun daha da düzene girdiğini söyleyebilirim. Şimdilik bir zararı olup olmadığını bilmiyorum ama herhangi bir ilaç içermediği için gönül rahatlığıyla kullanabiliyorum. Uyku sorununa çok fazla etkisi olmuyor ama uyurken nefes alamama sorununu ortadan kaldırdığı için rahatlıkla kullanılabiliyor.

Burun Bandı Kullandıktan Sonra

Burun Bandı Horlamayı Keser mi

Bu sizin neden horladığınıza göre değişiyor. Ama kesinlikle ve kesinlikle daha etkili uyumaya yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Pek çok markanın satışı yapılıyor. Marka ve isim vermek istemiyorum ama birkaç tanesini saymazsak diğerlerinin çok etkisi olmadığını biliyorum. Onun nedeni ise gece taktığınız burun bandının sabah kalktığınızda yerinde olmaması en büyük sorun olarak karşımıza çıkıyor. Burun bandı başka bir deyiş ile uyumaya etki etmiyor ama burun kanallarının açılarak daha rahat bir uyku çekmenizi sağlıyor.

Burun Açıcı Bant

Genellikle bu isimle satılmasına rağmen aslında bu bantlar burun kanallarının açılmasını sağlıyor. Bu etkisi ile doğrudan kullanılabilir. Herhangi bir ilaç içermediği için ben kullanıyorum. Zaten ürünün içeriğinde de herhangi bir ilaç içermediği yazıyor. Sizin de bu bantlar konusunda bir yorumunuz yada sorunuz varsa yorumlar kısmından bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir