Bebek Odası Duvarı Nasıl Süslenir

Dekorasyonun para anlamına geldiğini daha önce belirtmiştik. Özellikle çocuk odası ve genç odasında değişiklik yapılmak istendiği zaman ciddi miktarda paralar harcamak zorunda kalabiliyoruz. Oysa ki oldukça basit önerlerle istediğimiz yenilikleri neredeyse bedavaya getirmemiz de mümkün olabilir.

Bebek Odası Duvar Sticker

Son dönemlerde özellikle internet üzerinde satış yapılan sitelerde, stickerların son derece pahalı bir şekilde satıldığını gördüğüm için böyle bir yazıyı kaleme alma gereğini hissettim. Öncelikle internette satılan stickerlar size pahalı geldiyse ne yapabilirsiniz.

Bebek Odası Duvarı

Bu konuda çok samimi olduğum arkadaşımın kullandığı bir yöntem benim gerçekten takdirimi toplamıştı. Sticker çok pahalı olunca bir reklamcıya giderek bebek odası için bir şablon istediğini söylemiş. Mevcut seçenekler arasından tercih ederek internette yer alan seçeneklerin neredeyse beşte biri fiyatına farklı bir şablon beğenmiş ve getirip onu duvarına yapıştırmış. Geri kalan işlemse duvarı kendi zevkine göre boyamak olmuş. İlk gördüğümde fotoğrafını çekmek aklıma gelmemişti ama en kısa süre içerisinde sizler için o duvarın görsellerini de ekleyeceğim.

Bebek Odası Duvar Süsleri El Yapımı

Mevcut strafor köpükler kullanılarak bebeğin cinsiyetine göre mavi veya pembe renk kullanılarak farklı süsler yapmayı da deneyebilirsiniz. Bu da maliyet olarak son derece uygun olmasına karşın duvarın da zengin görünmesini sağlayacaktır. Üstelik bu şekilde belirlenen bir konsept sonrası odayı süslemeye devam edebilirsiniz. Örneğin; kraliçe süsü, aslan kral süsü yada farklı çizgi film kahramanlarından bebek odası duvar süslerini el yapımı bir şekilde hazırlamanız da mümkün olabilir.

Bebek Odası Duvarı Nasıl Süslenir

Bebek Odası Duvar Boyası

Bebek odası için tercih edilen duvar boyalarının da daha farklı olması gerekebilir. Tabi ki bu odanın boyanması için bütçeniz elverdiğince bir yol izlemeniz gerekebilir. Yazının başında da belirttiğim gibi bebek odası boyanırken yada şablon hazırlanırken kullanılan boyaları bebek odasında duvarın kirli olduğu noktalara uygulayarak altta yer alan kötü boyanın ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda biraz da sizin kendi hayal gücünüzü harekete geçirmeniz de şart gibi görünüyor. Tabi ki bu konu hakkında biraz düşünmeli ve ona göre hareket etmeniz de gerekli…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir