Az Eşya İle Ev Dekorasyonu

Özellikle öğrenci evleri ve bekar evlerinin en büyük sorunu dekorasyon konusudur. Ekonominizi zorlamadan daha yaşanabilir yerler dekore etmek istediğiniz zaman çeşitli konu başlıklarından yardım alabilirsiniz. Özellikle ekonomik durumunuz sıfır eşya almaya el vermediğinde daha ekonomik seçeneklerden yardım almanız da sizin yararınıza olacaktır. Bunun için farklı başlıklardan destek alabileceğiniz gibi ikinci el ürün satan yerlere de göz atmanız yeterli olacaktır.

Az Eşyalı Ev Dekorasyonları

İkinci el ürünlere dikkat edin. Son derece ekonomik ve bir o kadar da eğlenceli bir hava yaratmanız da mümkün olabilir. Bunun dışında kurguladığınız konsepte bağlı olarak ev dekorasyonunda ön plana çıkmanız da içten bile olmayacaktır. Detaylı bir araştırma sizin için yeterli olacaktır. Bazı durumlarda antrenin girişine asılan boş bir çerçeve bazen de sonradan boyanmış eski bir sehpa oldukça güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir.

Az Eşya İle Ev Dekorasyonu

Az Eşya Loş Işık

Hiç unutmuyorum üniversite yıllarımda yakın bir arkadaşımın evine gitmiştim. Ekonomik durumu çokta iyi olmayan bu arkadaşım sadece birkaç eşyayı o kadar güzel dizayn etmişti ki değme zengin evlerinden daha zengin ve güzel bir görünüm elde etmişti.

Evinde kendi imkanlarıyla yaptığı bir köşe lambası, eski oto tekerlerinden yaptığı bir sehpası, eski bir ahşap yatağı ve duvara asmak yerine yere dizdiği tabloları vardı. Bilgisayarını köşe başına yerleştirmiş ve bilgisayar masasının üzerinde kendi elleriyle hazırladığı bazı küçük oyuncaklarını koymuştu. Onun evine ilk girdiğimde loş ışığın o kadar dinlendirici etkisi vardı ki gerçekten etkilenmiştim.

Az Eşyalı Oda Düzenle

Bu durum biraz da sizin ekonomik gücünüze bağlı olarak değişen bir seçenektir. Ne almak istediğinize ve nasıl yaşamak istediğinize karar vererek başlamanızı tavsiye ederiz. Ama eşyalarınız arasında bir bütünlük olması da dekore ederken sizin rahat etmenizi sağlayacaktır. Tabi ki bunun için biraz çalışmalı ve farklı seçenekleri de bir arada bulundurmaya dikkat etmelisiniz. Kısa bir süre içerisinde oldukça etkili bir seçenek olduğunu sizler de son derece net bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir ürüne sahip olmak istediğiniz de bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir