Autosurf Siteleri İle Sitenize Hit Artışı Sağlayan

Sizde siteme hit kazandırmak istiyorum ama nasıl bir yol izleyeceğime tam olarak karar veremedim diyenlerdenseniz. Autosurf siteleri size yardımcı olabilir. Konuyu çok fazla uzatmak istemiyorum autosurf siteleri prensip olarak tarayıcınız açık kaldığı süre boyunca farklı web sitelerini ziyaret etmenizi sağlayan ve bu sayede de size kredi kazandıran bir sistemdir. Kazandığınız kredilerinizi de kendi web sitelerinize ziyaretçi çekmek için kullanırsınız. Birden fazla autosurf sitesi adresi verecektim ama bir numara olduğunu düşündüğüm adresi vererek başlıyorum. 

Buradan üye olun. http://goo.gl/W6jCfo

Özetle bu kolay autosurf sitesinin kullanımından bahsedelim. Sitede şu an için Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ama kullanımının son derece basit olduğunu söyleyebilirim. İlk olarak My Account bölümünden kişisel ayarlarınızı yapıyorsunuz. Daha sonra my sites kısmından sitenizi yada youtube’da dahil olmak üzere sayfalarınızın linkini yazarak ekleyebiliyorsunuz.

Easy Distribution bölümünden kredilerinizin nasıl dağıtacağını belirlerken Earn Credit kısmından kredi kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey kazandığınız kredilerin sayfanıza eklenmesini beklemek…

Sitem Eklenmiyor

Sitenizin eklemesini tamamladıktan sonra, bir süre için yönetici onayı beklemeniz gerekiyor. Çoğunlukla kendi gözlemlerime dayanarak bu bekleme süresinin 1 – 2 saat ile 12 saat arasında sürdüğünü gözlemledim. Belli bir süre sonra otorite kazandıktan yada kredi miktarınız artmaya başladıktan sonra sitenizin onaylanma sürecinin biraz daha hızlandığını gözlemleyebiliyorsunuz. O sebepten panik yapmayın ve kazanmaya başlayın.

Referans İle Hit Kazanma

Sistemin bir diğer güzel özelliği de referans artısına sahip olmasıdır. Referanslı linklerinizi arkadaşlarınıza dağıtarak onların kazandığı kredilerin %10’luk kısmını da kazanabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı bir şekilde hit kazanmaya başlamış oluyorsunuz.

Bu sistem yada web siteleri hakkında herhangi bir sorunuz olursa yorum bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Tüm sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağız. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir