Aşk Acısından Nasıl Kurtulurum

Aşk, insanlar için nasıl sıradan bir durum ise günümüzde aşkların sonunda kaçınılmaz olan ayrılıklarda olağan görülmelidir. Çünkü insan ümitleri ve sevinçleri ile yaşar. Kadınların en büyük sorunlarından ve kafalarındaki en çok sorulardan birisi ” Bir erkeği nasıl unuturum “.

Bir erkeği nasıl unuturum

Ayrılık sonrası depresyon, üzüntü, kahır, keder, ağlamak elinize bir şey geçirmez aksine daha fazlasını alır götürür. Ayrılık acısını daha kolay atlatmak için bu yazımda bazı tavsiyelerim olacak sizlere. Ben tavsiyelerimi söyleyeyim de uygulama yöntemi sizlere kalmış.

Aşk Acısından Nasıl Kurtulurum

Aşk ve ayrılık acısından kurtulma

Öncelikle ayrılığı kabullenmeniz gerekecek. Evet en önemli aşama bu. Bunu kabullenememek duygusundan kurtulun. Bol bol kitap okuyun. Kitap okumak dikkatinizi başka yöne çekeceği gibi kafanızın dağılmasını sağlar. Kitap okudukça başka şeyler düşünürsünüz. Bu da ayrılık sonrası kabullenme sürecini hızlandırır. Spor yapın. Evet spor yapmak beyni başka bir noktaya endeksler. Spor yaparken başka şeyler düşünürsünüz. Ayrıca yapılan egzersiz hareketleri, yürüyüşler beyninizin ve bedeninizin tazelenmesini sağlar.

Ayrılıktan sonra geriye kalan üzgün bir kadın değil, mutlu ve zinde olan bir kadın olsun. Yeni insanlarla tanışın. Yeni insanlarla tanışarak yeni bir sosyal yaşantı edinin. Sosyalleşmek eskileri unuttur emin olun. Eğer imkanınız ve fırsatınız var ise kısa bir tatile çıkın. Tatil yapmak böyle durumlarda çok çok iyi gelecektir sizlere. Unutmayın kimse unutulmaz ve vazgeçilmez değildir. Sonunda üzülmemek için herkese hak ettiği değeri verin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir