A101de Satılan Gözlük Temizleme Mendili

Şu ana kadar çok fazla ürün tanıtımı yapmamaya gayret gösteriyordum. Benim son derece zorluk çektiğim bir konu başlığı olduğu için ve ilaç gibi geldiği için bu konunun altını çizmenin faydalı olacağını düşündüm. Bildiğiniz gibi a101 her hafta farklı ve ayrıcalıklı bir ürünü getiriyor. Bu sefer getirdiği mendiva gözlük temizleme mendili ise kesinlikle 10 üzerinden 10 puan almayı hak eden bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Mendiva Gözlük Temizleme Mendili

Ürün son derece kullanışlı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bir kutunun içerisinde 40 adet mendil bulunuyor ve bu mendili uygun koşullarda muhafaza ederseniz bir gün boyunca ihtiyacınızı rahatlıkla görebiliyorsunuz. Açıkta bırakırsanız 10 dakika içerisinde tüm parfümü uçuyor ve temizleyicilik özelliğini kaybediyor.

Mendilin kullanışına gelecek olursak internette benzerleri 10 tl civarında -belki daha fazla- bir fiyata satılırken sadece 2.45 tl ile bizim karşımıza çıkıyor olması da takdire şayan bir başka konu olarak dikkat çekiyor.

Kullanımının son derece basit olduğunu belirtmek gerekiyor. Sadece gözlüğünüzün camını silmek için iki taraflı olarak silmeye başlıyorsunuz. Birkaç saniye içerisinde ekstra silme gerektirmeden gözlüğün üzerinden buharlaştığı için ne iz bırakıyor ne de kir kalıyor. Anlayacağınız gözlüğünüz tertemiz oluyor. Benim gibi gözlük temizleme mendili ile gözlük silme özürlüsü biri için gerçekten kurtarıcı oldu ve birkaç kutu almayı başardım. O sebepten fırsat buldukça alıp depolamakta fayda var.

Mendiva Gözlük Temizleme Mendili Artıları: Kullanışlı olması, uygun fiyatlı olması, ekstra silmeye gerek bırakmaması

Eksileri: Kısa süre içerisinde parfümünün ve temizleyisinin uçması

Yorum yapın