2019’da Çıkacak Filmler

2018 senesinin son aylarına girmemiz ile beraber önümüzde yılın filmlerine baktığımızda, oldukça heyecan uyandırıyor diyebiliriz. Korku filmlerinden tutun, bilim kurgu fimleri, animasyonlar ve süper kahraman filmlerine kadar birçok filmin vizyon tarihi belli oldu. Büyük bir sinema sever için sabırsızlıkla beklediğim filmler var. Sizler için hazırladığımız 2019 yılında çıkacak filmler;

2019 Yılında Çıkacak Filmler

Hellboy

Hellboy, yeni bir sene ile beraber tekrardan bizimle olacak. Neil Marshall’ın yönetmenliğini üstlenmiş olduğu filmde, Milla Jovovich, David Harbour ve McShane başrol oynayacak. Lionsgate’nin dağıtımcılığını üstlendiği film 11 Ocak 2019’da vizyona girecek.

What Men Want

Mel Gibson, What Women Want filmi ile kadınların fikir ve düşüncelerini hissetmekte olan bir rolü oynamaktaydı. Ancak 2019’da vizyona girecek olan What Men Want filmi ile olaylar tam tersine dönecek. Başrolde Taraji P. Henson ile erkek fikir ve düşüncelerini hissedecek olan bir kadın canladıracak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Adam Shankman yer alıyor.

Glass
Night Shyamalan’ın yöneteceği son film Glass, 18 Ocak 2019’da vizyona girecek. Unbreakable üçlemesi filmden ikinci olacak Glass’ın yapımcı va dağıtıcısı ise Universal Pictures. Filmde Bruce Willis, Samuel L. Jackson, James McAvoy, Sarah Paulson, Anya Taylor-Joy rol almakta.

Flarsky

Yönetmen koltuğunda Jonathan Levine’ın yer aldığı komedi türü filmde  Seth Rogen, Charlize Theron, Alexander Skarsgård, Bob Odenkirk, Andy Serkis ve O’Shea Jackson Jr. oyunculuklarını izleyeceğiz. Çocuklukta bakıcılık yapan Charlize Theron’un oynamakta olduğu oldukça güçlü bir politik figür ile temas haline olmaya çalışan bir gazeteci canlandırılacak. Film  8 Şubat 2019’da sinemaseverler ile buluşacak.

The Lego Movie 2: The Second Part

Phil Lord ve Chris Miller’ın yönetmenliği üstlenmiş olduğu animasyon filmi The Lego Movie 2: The Second Part, Chris Pratt, Elizabeth Banks, Channing Tatum, Will Arnett ve Tiffany Haddish seslendirme kadrosunda yer alıyor. 5 sene sonra ikincisi çıkan Lego filminde şehir sakinleri Lego Duplo saldırından ötürü düzenleri bozulmuş ve şehrin yıkıntıları arasında dolaşılmakta iken keşfedilen uzaylı robotun tehditleri ile daha kötü bir hal alıyor. Film  8 Şubat 2019’da sinemaseverler ile buluşuyor olacak.

Greyhound

Aaron Schneider’ın yönetmekte olduğu filmde Elisabeth Shue, Stephen Graham, Lee Norris gibi dünyaca ünlü oyuncular rol alıyor. Tom Hanks’in İkincü Dünya Savaşı ortamını izleyeceğimiz bu filmde, Alman denizaltılardan kaçıp Kuzey Atlantik bölgesini geçmeye çalışan Amerikan destroyer savaş gemisi Greyhound’un kaptanı olan Ernest Krause’yi canlandırmakta. Greyhound 8 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecek olan filmler arasında.

X-Men: Dark Phoenix

2019 yılının 14 Şubat tarihinde yine bir X-Men filmi ile karşı karşıya olacağız. . Simon Kinberg, Sophie Turner, Jamos McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence’ın başrol oynadığı filmde yönetmenlik koltuğunda Simon Kinberg yer alıyor.

Chaos Walking

Doug Liman tarafından yönetilen film Chaos Walking, Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen, Demián Bichir, David Oyelowo, Cynthia Erivo’nun oyunculukları ile bütünleşmekte. Film 1 Mart 2019 tarihinde vizyonda olacak.

How to Train Your Dragon: The Hidden World

Üçlemenin son filminde yönetmen olarak Dean DeBlois’i görmekteyiz. Seslendirme sanatçıları olarak  Jay Baruchel, America Fererra, Cate Blanchett, Kit Harington, Kristen Wiig yer alıyor.  How to Train Your Dragon serisinin son filmi 1 Mart 2019 tarihinde animasyonseverler ile beraber olacak.

Captain Marvel

Yönetmen olarak Anna Boden ve Ryan Fleck’in yer aldığı filmde oyuncu olarak  Brie Larson, Lee Pace, Samuel L. Jackson başrolde oynamaktadır. Marvel’in önemli filmlerinden biri olan Captain Marvel, 8 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir