Tatilde Kızdırma

Normalde bu tarz tarayıcı oyunlarını çok oynamam ve hatta yazmaya gerek bile duymam ama tatilde kızdırma son derece eğlenceli bir oyun olarak karşıma çıktı. Ofiste otururken bir anda karşıma çıkan bu oyun oldukça karmaşık ve oynarken kafayı çalıştırmak zorunda hissettiğim oyunlar arasında yer alıyor.

Oynamaya başlamadan önce oyunun konusu hakkında bilgi vermek istiyorum. Tatilde kızdırma oyununda tatile çıkmış bir adamın başına gelen aksilikler sonunda yapması gereken şeylerde ona yardımcı oluyoruz.

Tatilde Kızdırma

Tatilde Adam Kızdırma

Oyun ilk olarak bir plajda başlıyor. Artık eşi mi yoksa arkadaşımı olduğunu bilmediğimiz bir bayan ile güneşlenmeye başlayan adamımız hızlı bir şekilde aksilikler yaşıyor. Eskiden sıklıkla karşımıza çıkan bir konu vardı. Genellikle çizgi filmlerde ne yaparsa yapsın başına gelen aksiliklerden bir türlü kurtulamayan kahramanlar o şekilde yoluna devam ederdi. İşte bu oyunda tam olarak ona benziyor ve ne yaparsa yapsa tatilde adam kızdırma devam ederek başroldeki karakterimizi sinirlendirmeye devam ediyor.

Tatilde Baba Kızdırma

Oyun boyunca ne gibi aksilikler mi oluyor? Başladığınız ilk andan itibaren güneş kreminiz değişebiliyor bu durumda da istemeden sorunlar yaşamaya başlıyorsunuz. Daha sonrasında içtiğiniz şişenin içerisine sinek giriyor. Denize girdiğiniz zaman başınıza gelmeyen kalmıyor yani uzun lafın kısası tatilde kızdırma oyununda attığınız her adımda başınıza bir şey gelmeye başlıyor. Bunun önüne geçmek için bir takım önlemler alınmaya çalışılsa bile tam olarak başarılması mümkün olmuyor.

Tatilde Adam Kızdırma Konusu

Konusu bu kadar basit olan oyunumuz oynanış olarak da son derece basit bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kolaylıkla oynanmasının yanı sıra karmaşık yapısı ile diğer oyunlardan rahatlıkla ayrılıyor. Hızlı bir şekilde oynamanın yanı sıra oynarken çeşitli özelliklerin de ön plana çıkması oyunu çekici hale getiriyor. Sadece çocuklar için değil  büyükler içinde rahatlıkla oynanabilen eğlenceli bir oyun haline geliyor.

Yorum yapın