Pokemon Go Uyumlu Telefonlar

İlk çıktığı andan itibaren pek çok farklı haber sitesinde pek çok farklı yorum ile karşılaştık. Herkes pokemon go hakkında farklı bilgiye sahip olduğunu söylüyordu. Oyun nihayet çıktığında bu sorunların büyük oranda önüne geçilir diye düşünülmüştü ki yine de tam olarak çözüm bulmayan pek çok soru olduğunu görüyoruz.

Bunlar arasında hiç şüphesiz ilk sırada pokemon go uyumlu telefonlar yer alıyor. Pokemon go uyumlu telefonlar şimdilik iPhonelar için 4 üzeri Samsung içinde S4 üzeri olacak şekilde tanıtılmış durumda… Ama kısa süre içerisinde gelecek güncellemesi ile birlikte uyumlu telefon sayısının artacağı söyleniyor.

Pokemon Go Uyumlu Telefonlar

Pokemon Go Uyumlu Telefon

Özellikle Türk malı telefonlar ve gsm operatörlerinin kendi isimleri ile çıkardığı telefonların oynatmadığını görüyoruz. Aynı şekilde intel işlemciye sahip olan telefonların da oynatmadığını görüyoruz. Android sürümü için 4.4.4 sürümünden daha yeni bir sürüme sahip olmanız gerektiği söyleniyor. Nasıl bir yol izlenir güncelleme ile her telefona uyumlu bir hale gelir mi? Bu sorular henüz cevabını bulmuş değil… Yakın bir gelecekte android uyumlu telefon sayısının da artması gerektiği düşünülüyor buna rağmen bir netlik sağlamadığının da tekrar altını çizelim. Aynı şekilde internette yer alan pek çok forum sitesinde oyunun intel işlemcili telefonlar için güncellenmesi gerektiğine dair yorum ve kampanyalar da başlatılmış durumda…

Bu konuda bildiğiniz yada merak ettiğiniz bir konu bulunuyorsa bizimle yorumlar kısmından paylaşmanızı istiyoruz. Bu sayede zaten az bilginin bulunduğu pokemon go oyunu hakkında daha çok paylaşım yapılmış olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir