Mafia 3 Türkçe Yama ! Sorunsuz Çalışıyor !

Merhaba arkadaşlar, en çok beklenen Türkçe yamalardan biri olan Mafia 3 Türkçe yaması sonunda çıktı ! Bende oyunu severek oynayanlardan olduğum için yamayı indirdim ve yaptım. Oyunum şu andan itibaren Türkçe oldu. Oyunda sadece altyazıları ve menüyü Türkçe yapabilirsiniz. Yama sorunsuz çalışmaktadır. Yamayı nasıl yapacağınızı ve indireceğinizi aşağıda açıklıyorum.

Mafia 3 Türkçe Yapma

Öncelikle oyunun bulunduğu klasöre geliyoruz. Steam klasörünü açıyoruz. Sonra steamapps klasörünü açıyoruz. Oradan da common klasörüne tıklayıp Mafia 3 klasörünü açıyoruz. Mafia 3 klasörüne gelince sds_retail yazan klasörü açıyoruz. Oradan da string_tables klasörünü açıyoruz. Buradan her ihtimale karşı stringtable_en.sds dosyasının yedeğini alıyoruz. Aşağıda ki bağlantıdan indirdiğiniz dosyayı buraya kopyalıyoruz. Daha sonra oyuna giriyoruz. Oyunun Türkçe olduğunu göreceksiniz.

Yamayı yapmakta bir sıkıntı yaşarsanız. Aşağıdaki yorum kısmından bunu belirtebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar !

Yamayı İndir !

Mafia 3 Türkçe Yama ! Sorunsuz Çalışıyor ! (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. allah aşkına yazıları bana yollayın düzenleyip size geri yollayayım oyundan gram zevk alamıyorum böyle çeviri olmaz kurban olayım

    • Dostum bende internetten bulup paylaştım 🙂 İdare ediyoruz bizde, dil dosyasını editör programı ile açıp düzenleyebilirsin.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın