Kurumsal Gmail Hesabı Ve Tüm Avantajları

İçeriğimizin bu kısmında sizlere Kurumsal Gmail Hesabı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları vereceğiz. İş dünyasında başarılı olmak isteyen tüm okurlarımıza bulunmaz bir fırsat ile tanıştırma kararı aldık. Size muhteşem bir işbirliği ve verimlilik sunmaktadır. Tamda bu noktada kurumsal Gmail hesabı size muhteşem bir iş çözümü sunmaktadır. Üstelik dilerseniz HTekin BT Hizmetleri ve Danışmanlık web sitemizden kurum için harika bir hizmet alabilirsiniz. Kurumsal Gmail hesabı edindiğinizde Google’ın güçlü altyapısı ile bilgileriniz daima güvende kalır. Dilerseniz şimdi birlikte Kurumsal Gmail hesabının tüm avantajlarını birlikte inceleyelim.

Kurumsal Gmail Hesabının Avantajları​​

Geçtiğimiz yıllarda Google Kurumsal Gmail Hesabını geliştirerek çok daha verim almamız için geliştirdi. Kurumsal Gmail hesabının tüm avantaj ve özelliğini sizler için bu içeriğimizde derledik. Üstelik Google Workspace paketlerini de sizin için düzenleyerek web sitenizde tarafınıza sunduk.  Kullanıcı başına aylık  61 TL ile başlayan Google Workspace lisansları satın almak için hemen web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal Gmail Hesabı şirketiniz, siz ve çalışanlarınız için birçok avantaj sunarken bunun yanı sıra gizli iş ortağınız da olacaktır. Siz yalnızca karar verin, ardından bizimle iletişime geçin ve kurulumu bize bırakın. Şimdi dilerseniz birlikte adım adım avantajları birlikte inceleyelim.

Adım Adım Avantajlar

 • Profesyonel Görünüm: Müşterilerinize karşı çok daha profesyonel bir görünüm elde etmek için Kurumsal Gmail Hesabı edinmelisiniz.
 • Kolay Ve Basit Yönetim: Google Workspace’in diğer tüm uygulamalarında olduğu gibi Kurumsal Gmail hesabında da kullanım kolaylığı ve basit yönetim özelliği mevcuttur.
 • Mobil Uyumlu: Kurumsal Gmail hesabınızı mobil cihazınıza indirerek maillerinizi her yerde ve her fırsatta kontrol altında tutabilirsiniz.
 • Daha İyi Güvenlik: Şirket bilgilerinizi, size gelen mailleri daha güvende tutmak ve kötü kullanıcıların eline geçmesini istemiyorsanız muhakkak kurumsal Gmail hesabı edinmelisiniz.
 • Etkili İletişim ve Organizasyon: Mailleriniz etkili iletişim içerisinde olsun istiyorsanız kurumsal Gmail hesabı tam size göre diyebiliriz.
 • Özelleştirme ve Entegrasyon: Kurumsal Gmail hesabınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Üstelik diğer Google Workspace uygulamaları ile de oldukça kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz.
 • Yüksek Depolama Kapasitesi: Size sunulan avantajlardan bir diğeri ise yüksek depolama alanı kapasitesi olmaktadır. Böylelikle gelen mailleri gelecek mailler için silmenize asla gerek olmayacaktır.
 • Google Drive Entegrasyonu: Kurumsal Gmail hesabınızı Google Drive uygulaması ile entegre ederek çalışanlarınıza ortak çalışma alanı yaratabilirsiniz.

kurumsal gmail

Kurumsal Gmail Hesabı En Kolay Nasıl Alınır?

İçeriğimizin bu başlığından sizlere Kurumsal Gmail Hesabını nasıl alacağınıza dair detaylı bilgiler vereceğiz. Dilerseniz birlikte adım adım anlatımımıza geçebiliriz.

 • Google Workspace Hesabı Oluşturma: “workspace.google.com” öncelikle size vermiş olduğumuz adrese giderek başvuruda bulunmalısınız. Google Workspace kurumsal e-posta gibi birçok amacı bir arada tutan bir platformdur. Başvuru esnasında sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmayı da ihmal etmemelisiniz.
 • Domain Adı Ekleme: Kurumsal Gmail hesabınızı kullanmak istediğiniz alan adını eksiksiz bir şekilde girin. Bunun için şirket adınızı kullanabilirsiniz.
 • Gmail Hesaplarını Yönetme: Şirketiniz adına açılan tüm Gmail adreslerimi dikediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
 • Google Workspace Diğer Özellikleri Kullanma: Google Workspace’in diğer uygulamaları ile kolayca entegre edebilir ve birlikte muhteşem işler çıkarabilirsiniz.

Sonuç

Kurumsal Gmail hesabının yanısıra Google Workspace’in diğer tüm uygulamaları için HTekin BT Hizmetleri ve Danışmanlık web sitemizden kurulum için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için birçok içerik üreterek şirketiniz için en iyisini paylaşmak tek hedefimizdir. Üstelik sizinde hayatınızı kolaylaştıracak ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırabileceksiniz. Yalnızca bununla da sınırlı kalmayarak dilerseniz size eğitim vererek uygulamalar hakkında oldukça detaylı bilgiler edinmenizi ve uygulamaların tüm püf noktalarını edinebilirsiniz.

Yorum yapın