Kiwi Kahve Makinesi Yorumları

Bu markayı ilk kullanmaya başladığımda aklımda birkaç soru vardı. Acaba Kiwi kaliteli mi? Verdiğim paraya değer mi gibi sorular soruyordum. İnternette bir araştırma yaptığım zaman marka hakkında yorum bulamadığım için bu yazıyı yazmaya karar verdim. Kesinlikle şunu söyleyebilirim ki verdiğiniz parayı son kuruşuna kadar hak eden bir marka… Birkaç fincan kahve parasına evinizde kendi kahvenizi yapmanızı sağlayan bu markayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hızlı ve pratik olmasının yanı sıra Türkiye’de üretilmesi de diğer bir artısı… Yorumlarınızı bekliyorum.

Aslına bakarsanız her şey bulunduğum ilçede yaşadığım süre içerisinde adam akıllı kahve içemediğimi düşündüğüm an başladı. İlk şehre indiğim zaman teknoloji mağazaları gezecek ve kahve makinesi satın alacaktım.

İki gün sonra ismini vermek istemediğim bir mağazada ismini vermek istemediğim Alman üretimi iki adet filtre kahve makinesi bulmuştum. Fiyatları ise 180 tl ve 300 tl idi. O zamanki şartlara bakılacak olursa kahve makinesi için verebileceğimin çok üstünde olduğunu söyleyebilirim. Daha sonrasında ise kahve makinesi almaktan vazgeçerek A101’e alışveriş yapmaya gidiyorum.

Orada sadece 50 tlye Kiwi Marka Filtre Kahve Makinesi görünce internette kısaca bir araştırma yaptım. Ne yazık ki markanın ürünleri hakkında çok fazla bilgi sahibi olamayınca internet üzerinde açıklayıcı bir yazı yazmaya karar verdim.

Kiwi Kahve Makinesi Fiyatları

Sadece 49 ile 75 tl arasında fiyatlara bulmanız mümkün oluyor. Üstelik internet üzerinde kargo bedava kampanyasından faydalanabilirseniz son derece uygun fiyata da mal edebilirsiniz. Ayrıca tükenmeden alırsanız A101 Kiwi markasını da bu ara sıklıkla satmaya başladı hatırlatalım.

Kiwi Filtre Kahve Makinesi

Makine büyük kutusu içerisinde geliyor. Tak çalıştır şekilde kullanılabilecek bir cihaz olduğu için geniş geniş tanıtımını yapmaya gerek görmüyorum. Yazımın başında da belirttiğim gibi sadece filtre kahve veren Alman malı ürünlerle kıyasladığımız zaman son derece uygun fiyatlı ve kullanışlı olduğunu söyleyebilirim.

Şahsi fikrimi söylemek gerekirse 180 tl lik diğer ürünle hiçbir farkı olmadığını oldukça kaliteli ve kullanışlı olduğunun da altını çizmek istiyorum. Aynı zamanda Kiwi markasının da zaman içerisinde daha çok tanınmaya başlanacağını da düşünüyorum.

Üç gündür aralıksız günde 4 – 5 kere filtre kahve yapıyorum. Şimdilik Kiwi markasından çok memnun olduğumu söylemek istiyorum. Sadece birkaç fincan filtre kahve fiyatına evde filtre kahve yapmama olanak tanıdığı için fırsatını bulursanız muhakkak almanızı da tavsiye etmeden geçemeyeceğim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın