Kışın Seyyar Ne Satılır

Kış kapıda, artık pek çok iş yeri ve iş kolu daha az çalışacak, hal böyle olunca sokak satıcılarının yada satış yapmayı düşünen kişilerin biraz daha yoğun çalışması gerektiğini söylemekte fayda var. Peki ama kışın seyyar ne satılır? En çok ne alınır ve en rahat parayı ne kazandırır? Bu konu başlıklarını sizler için araştırdık.

Kış Aylarında En Çok Satılan Ürünler

Hepsinden önemlisi kış aylarında satılacak gıdanın iyi tespit edilmesi gerektiğinin altını çizelim. Yazın sıcaklarda nasıl su satışında patlama oluyorsa doğru sektörü tespit ederseniz gelirlerinizin de fazla olacağını söyleyebiliriz. Burada dikkat edilmesi gereken iki konu başlığı bulunmaktadır.

Gerekli yasal izinlerin alınması

Yasal ürünlerin temiz bir şekilde satılması

Gerekli yasal izinlerin alınması kazancın belgelendirilmesi son derece önemli bir konu başlığıdır. Bunun dışında en çok satılanlar konusuna geri dönecek olursak bulunduğunuz şehrin ihtiyaçlarının iyi tespit edilmesi gerekmektedir. Sokakta kış aylarında sıklıkla içinizi ısıtacak gıdaları yada şapka, bere, eldiven gibi giyim eşyalarını almayı isteriz.

Gıda olarak: Mısır, kestane, fındık, nohut – pilav gibi seçenekler olacağı gibi çekirdek ve kuruyemiş satışı da yapılabilir. Bulunduğunuz şehrin çok tükettiği gıdaların yada tutulacak ürünlerin iyi tespit edilmesi önemlidir. Bazı şehirlerde kestane çok tutulurken bazılarında kestane kebabın çok tüketilmediğini görebilirsiniz.

O sebepten bu ürünlerin doğru tespit edilmesi son derece önemlidir. Bir diğer konu başlığı ise düzenli, temiz ve uygun fiyatlı olmak olmalıdır. Fiyatlarınızdan çok şikayet gelse de yine de istikararınızı bozmamanızı tavsiye ederim. Herkese bol kazançlar huzurlu günler diliyorum.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın