Kelime Tatlısı Lokma Cevapları 13 – 18

Kelime tatlısı oyunu ciddi bir ilgi odağı olmayı başardı. Hal böyle olunca oyun cevaplarını hızlı bir şekilde yazarak cevaplara ulaşmak isteyen kişilerin de ön plana çıkmasını sağlamaya çalışıyoruz. Kelime tatlısı oyunu dışında son zamanlarda giderek daha popüler olmayı başaran kelime şefi oyunu cevaplarına da göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kelime şefi oyunu benzer oyunlara oranla daha eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

Kelime tatlısı oyunu dışında farklı bir oyun cevabının yazılmasını istiyorsanız bir tık uzağınızda bulunan internet adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Her geçen gün farklı bir oyun cevabının yer aldığı internet adresimizde yeni cevapları da hızlı bir şekilde yayınlayacağız.

Kelime tatlısı lokma 13 balık, balçık, alçı, bal

Kelime tatlısı lokma 14 alaçık, çakal, çakıl, çakı, kaç, ala

Kelime tatlısı lokma 15 yıkama, kıyma, kıyam, ayık, yıkma

Kelime tatlısı lokma 16 aksine, sakin, sinek, inek

Kelime tatlısı lokma 17 timsal, misal, asil, milat, imal, imla

Kelime tatlısı lokma 18 teslim, temsil, silme, sitem, istem, liste, semt, site, lise

Kelime tatlısı baklava cevapları

Farklı cevaplara hızlı bir şekilde yer verdiğimiz internet adresimiz sizden aldığı güç ile yoluna devam etmektedir. Bildiğiniz üzere sağlıktan, mobil teknolojiye; kampanyalardan, sosyal medyaya kadar pek çok farklı konu başlığına yer verdiğimiz internet adresimiz söz konusu olan oyun cevapları olduğunda da bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Yorum yapın