Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

En başta sahip olduğu erkeğin veya çevresindeki erkeklerin çok bilmişlik yapıp, çok konuşmasından nefret eden bayanlar, bunların devamında ise yine fazlasıyla kıskançlık göstermeleri ve onları sınırlandırmalarından hoşnut olmamaktalar. Şimdi sırasıyla anket sonuçlarını inceleyelim.
Güvensizlik söz tutmuyor olmaları; Yine bir anketin sonucunda kadınların sahip olduğu erkeğe sevgiden önce güvenmesi gerektiğini açıklamıştı. Bundan dolayı en başta güven diyen bayanlar, ankette bu davranışı birinci sırada çıkarttılar.

Kadınların hoşlanıp hoşlanmadığı şeyler

Dengesizlik; Nerede ne konuşacağını, nasıl davranacağını bilmeyen erkekler haklı olarak hiçbir ortam yer alamazken kadınlarında kafalarındaki en önemli faktörlerden diyebiliriz.

Vazgeçilmez erkek davranışları; bu başlık altındaki alt bir ankette en başta evde yüksek sesle maç izlemek gelen sonuçtan, bayanların yine kalıplaşmış şeylerden ve bireysel davranılmaktan hoşlanılmadığını ve ilgi görmek istediklerini de anlayabiliyoruz.

Kadın hakkındaki ön yargılar; yine önemli bir başlık, bunun altında örnek vermek istersek kadınların hiçbir zaman iyi bir şoför olamayacakları, erkeklerin her konuyu kadınlardan daha iyi anlamaları örnek verilebilir.

Aile içi sahiplenmek; her şeyi ile bir aile ortamını oluşturmak istiyorsanız ailenizi her ne şekilde olursa olsun sahiplenmeli, her hangi bir davranışta küçük düşürmek yerine daha fazlasıyla bir ilgi göstermeniz gerekli.

Bencillik; Hiçbir yerde olmaması gereken davranış, anket sonuçlarına göre kadınlarında hoşuna gitmemekle beraber, başka kişinin özgürlüğünü kısıtlayıcı hareketler ile daha da kötü bir hal alabiliyor.

Başarması, becerikli olması; Kendisi kadar karşısındaki erkeğinde bir şeylerden anlaması gerektiğini isteyen kadınların, sahip olduğu erkekten yeni bir şeyler öğrenme isteğini de belirtelim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir