Hashflare Nedir, Güvenilir mi, Kazanç Kanıtları

Son zamanlarda çok sık dile getirilen bir hizmet olmasının yanı sıra ekşi sözlük gibi pek çok platform üzerinden incelediğim hashflareye gözümü karartarak girme kararı aldım. Gün gün hashflare günlüğümü buradan sizinle paylaşacağım arkadaşlar…

Hashflare Güvenilir mi

Web sitemizde kesinlikle yatırım tavsiyesinde bulunmamaya çalışıyoruz. Aslına bakarsanız bitcoin ve diğer altcoinlerin kazımı dağıtımı üzerine kurulan pek çok platformun bir anda ortadan kaybolduğuna defalarca kez şahit olduk. Bunun 3 sene içerisinde onlarca örneğini vermek mümkün olabilir. Aslına bakarsanız hashflare şu ana kadar ortaya çıkan bu şirketlere nazaran en uzun süre dayananı olduğunu söyleyebiliriz.

Kendi sitesi üzerinden kazım gücü satın alarak 1 yıllık kontratlar yapıp bu süre zarfında da kazancımızı katlamamızı sağlayan bir sistem olarak ön plana çıkıyor. Güvenilir mi? Kesinlikle güvenilir ! Bir çok defa ödeme aldım !
HashFlare

Hashflare Kazanç

Sistem çok basit bir şekilde bizi karşılıyor. Web sitesine üye olduktan sonra birden fazla paket seçeneği sunularak bütçemize uygun bir kazım gücü tercih etmemiz isteniyor. Bitcoin, dolar yada kredi kartı üzerinden ödeme yaparak kazım gücünüzü anında aktif hale getirebiliyorsunuz. Okuduğum yorumlara bakacak olursanız bitcoinin sisteme geçmesi biraz zaman alıyormuş. O sebepten ben bitcoin yerine doğrudan kredi kartıyla sisteme dahil olmaya karar verdim.

Hashflare kayıt için buraya tıklayın  Daha sonrasında ise istediğiniz paketi seçip bütçenize göre bir plan belirleyebiliyorsunuz. Ben daha uygun ve daha hızlı kazanç sağlayacağını düşündüğüm sha-256 planını seçtim. Çoğunlukla bu adres üzerinden tavsiyede bulunmasam da yine de bu planı tavsiye ederim.

Hasflare Nedir ve Kazanç Kanıtları

Para yatırdıktan sonra daha yirmi dört saat geçmeden burada yazıyı güncelleme kararı aldım. Hashflare ilk günü tamamladıktan sonra kazanç görselini aşağıda gördüğünüz üzere aylık 52 dolar altı aylık 312 ve yıllık 624 civarında olacağı tahmin ediliyor. Tabi ki bu durum hashflare calculator ile ortaya çıkan durum bu, tam olarak bugün bitcoinde çok ciddi bir düşüş olduğunu ve düne göre hesaplanması durumunda bu rakamın çok daha yüksek olacağını da söylemek gerekiyor.

Hashflare İndirim Kodu

 hf15r10net5

Çok sık hashflare kodları güncellendiği için zamanı geldikçe ve yeni kodlara ulaştıkça burada bulunan kodların güncellemesini yapacağım. Tabi ki bu konuda bize yardımcı olursanız çok memnun oluruz.

Hashflare giriş için buraya tıklayın. Kısa bir süre içerisinde yazdığınız yorumlara cevapla geri döneceğim. O sebepten sormak istediğiniz soruları aşağıya yazabilirsiniz. Kodun süresi geçtikçe yeniden güncelleme yapılacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir