Brain Test 3 Seviye 14

Brain Test 3 , mobil cihazlar için geliştirilmiş bir zeka oyunudur. Oyunculara, bir dizi mantık ve zeka sorusu sorularak beyinlerini kullanarak çözümler üretmeleri istenir. Oyunda çözmeniz gereken soruların bazıları eğlenceli ve komik cevapları olan sorular olabilirken, bazıları daha ciddi ve zorlu olabilir. Hem eğlenceli hem de zihinsel becerilerinizi geliştirmek için harika bir yol sağlar. Bütün Brain Test 3 cevapları sitemizde bulabilirsiniz.

Seviye 14 Gundolf uyumalı ve çalışmalı.

brain test 3

Dikkat ve Detay: Her bölümün çözümü, genellikle dikkatli gözlem ve detaylara odaklanmayı gerektirir. Resimdeki her şeye dikkat et, ipuçlarını gözden kaçırma.

Mantıksal Bağlantılar: Bölümler arasında mantıksal bağlantılar olabilir. Önceki bölümlerde öğrendiklerini kullan, benzer çözümler ara.

Tuzaklara Dikkat: Oyun seni yanıltmak için bazı tuzaklara başvurabilir. Her şeyi olduğu gibi kabul etme, farklı açılardan düşün.

Özgün Çözümler: Bazı bulmacaların birden fazla çözümü olabilir. Yaratıcı ol, farklı çözümler denemekten çekinme.

Eğlenmeyi Unutma: Brain Test 3 , her şeyden önce eğlenceli bir oyun. Zorlandığında pes etme, eğlenmeye odaklan.

Şimdi, Brain Test 3 Seviye 14 cevabına geçelim.

Cevap :  Sağ taraftaki yıldızı sarı şişeye koyun ve düşüncesine yerleştirin. Camdaki yıldızı yeşil şişeye koyun ve düşüncesine yerleştirin. Asadaki yıldızı, penceredeki yıldızı, ayağının yanındaki yıldızı ve son olarak kafasına bardaktaki suyu dökün. İçinden çıkan yıldızı mor renk ile tamamlayın.

Yorum yapın