Bimde Satılan Saat

Çoğunlukla bir ürünü alıp uzun süre denemeden onunla ilgili deneme yazıları kaleme almıyorum. Son zamanlarda karşılaştığımı düşündüğüm en kaliteli saatlerden bir tanesini Bim’de görünce zaman kaybetmeden almak isteyenlere yol gösterecek bir yazı yazmak istedim. Geçen çarşamba alışverişimi yapıp çıkarken kasiyer bana Timberland saat almak isteyip istemediğimi sordu. Bir hafta önce bir sanal mağazadan baktığım ve fiyatları 200 ile 500 tl arasında değişen Timberland saatleri karşımda görünce bir tane almak istedim.

Bimde Satılan Saat İnceleme

Son derece kaliteli olan üç – dört farklı renk seçeneğine sahip olan bu saatlerden renk olarak en yakın gördüğümü satın aldım. Koyu kahve, limon kabuğu, açık kahve ve siyah kordona sahip bu farklı saat seçeneklerini yastığından kutusuna kadar orjinal olan Timberland kalitesi ile sadece 100 tl ye satın aldım. Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve herhangi bir problemi ile karşılaşmadım. Gerçi bir saat için bir haftalık kullanım süresi yeterli bir zaman olmayacaktır ama bir sorun oluşursa burada yeniden güncelleme yapacağım. Benzerlerine kıyasla son derece kaliteli olan bu ürünü birkaç misli fiyat ile satın almak yerine oldukça uygun fiyat aralığından satın alabilirsiniz.

Bime Saat Ne Zaman Gelecek 2018

Bu konuda herhangi bir yorum yapmak son derece güç görünüyor. Çünkü Aktüel ürünlerin geliş tarihleri arasında ciddi bir takvim belirlenmiyor. Son zamanlarda Bim’de satılan saatlere göz attığımız zaman senede 6 seferden fazla saat geldiğini söyleyebiliriz. Bu durumda ortalama iki ayda bir Bim’de saat gördüğümüz anlamına geliyor. Tabi ki bu durum kol saati için böyle, duvar saati, alarmlı saat gibi diğer seçenekler için de ayrıca bir inceleme yapmak gerekiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir