Big Joy Predator Ne İşe Yarar, İnceleme ve Kullanıcı Yorumu

Spor yapanların önem vermeleri gereken en önemli konular arasında sağlıklı ve düzenli beslenme yer almaktadır. Sporcunun daha enerjik ve en üst seviyede performans sergilemesi için beslenme programının yanı sıra ekstradan besin takviyesi kullanması gerekmektedir. Özellikle vücut geliştirme sporu yapanlar için güçlü kaslara sahip olmak çok önemli olduğu için bu sporcular için besin takviyeleri oldukça önem taşımaktadır. Dünyaca ünlü vücut geliştirme sporcuları arasında en iyiler arasında yer alan Dennis James’in başarıyı elde etmesinde etkili olan beslenme programı dikkate alınarak sporcuların ihtiyacı olan vitaminleri,mineralleri, amino asitleri,enerjiyi sağlamaları adına Big joy predator güç ve performans arttırıcı bir besin takviyesi olarak üretilmiştir.

Big Joy Predator İçindekiler

510 gr olarak satılan ürünün bir ölçeği 17 gr toz halinde big joy predator güç ve performans arttırıcı gıda takviyesi içermektedir. Bir ölçekte 4 kcal (kalori) enerji bulunmaktadır. Ürün vitamin içeriği bakımından B3, B6 ve B12 vitaminlerine sahiptir. Kuvvetli kaslara sahip olmak için proteine ihtiyaç vardır. Vücudun protein üretebilmesi için amino asitlerin etkisi çok fazladır. Big joy predator içeriğinde Lösin, İzolösin, Valin, Arjinin, Beta Alain gibi kas gelişiminde etkili olan amino asitler bulunmaktadır.

Sporcunun vücut direncinin daha kuvvetli olması için ürün içeriğinde ekstradan kreatin monohidrat takviyesi bulunmaktadır. Ağır ve uzun süren spor çalışmalarında vücutta oluşabilecek yorgunluk hissinin ortadan kalkması ve daha çok enerji hissinin oluşması için amino asit grubunda yer alan sitrülin etkili olarak içerikte mevcuttur. Enerjinin, performansın ve zindelik arttırmak için Taurin, Kafein ve Tirozin takviyeleri bulunmaktadır.

Her bir ölçekte yani 17 gram big joy predator içerisinde 50 mg Guarana Ekstresi ve Turunç ekstresi bulunmaktadır.  Ayrıca vücudun temel gereksinimi olan  sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum bulunmaktadır.

Big Joy Predator Ne İşe Yarar

Sporcunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral desteği sağlar. Yorgunluk ve halsizlik hissini ortadan kaldırır.Agır spor aktiviteleri nedeniyle oluşan ağrıların giderilmesinde oldukça etkilidir. Motivasyonu arttırır, enerji verir, zindeliği arttırmakta ve performans üzerinde çok fazla etkisi bulunan ürünün en önemli faydası kaslar üzerindeki olumlu etkileridir.

Nasıl Kullanılır

Yemek yedikten hemen sonra ve spor çalışmalarının yapılmayacağı günlerde kullanılmaması gereken ürünü spordan yarım saat önce tüketmek gerekmektedir. Bunun nedeni ise etkisini içtikten yarım saat sonra göstermesidir. Önerilen kullanım şekli ise 300 ml su içerisine bir ölçek big joy predator karıştırılarak içilmesi şeklindedir. 300 ml su bir buçuk su bardağına eşittir. Günde bir ölçekten fazla kullanılması önerilmez.

Kullanıcı yorumu

Uzun süredir spor yapan birisi olarak bu ürünü çok merak etmiştim. Daha önce c4, noxplode gibi pre workout ürünlerini denedim. Ürünü başarılı buldum açıkcası… İçer içmez dudaklarda bir karıncalaşma hissi oluşuyor. Antrenman sonlarına doğru yorgunluk ve güçten düşüş hissetmiyorsunuz. Ürünü geç saatlerde kullanırsanız, uykusuzluk yapabiliyor. İlk başlarda yarım ölçek kullanıp vücudunuzun tepkisine göre bir ölçeğe çıkarmanızı tavsiye ederim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir