Bebek Odası Duvar Kağıdı ve Sticker Modelleri

Anne ve baba adayları bebek odaları hazırlarken işe odanın duvarlarından başlarlar. Bebeğinizin cinsiyetine göre renklendireceğiniz duvarlar aynı zamanda bebeğinizin sağlığını da korumalı. Duvar boyalarının bebek odalarında sağlıklı olmadığını düşünen anne ve babalar duvar kağıtlarına yönelerek bebeklerinin sağlığını ön planda tutmaya başladı. Bebek odası duvar kağıtları renk renk ve şirin desenler ile bebek odalarını daha canlı bir hale getirecek.

Bebek odası sticker

Bir çok alternatifin bulunduğu  bebek odası duvar kağıtları arasında seçim yapmakta oldukça zorlanacaksınız. Bebeğinizin odasına ister bir akvaryuma isterseniz de bir çiçek bahçesine çevirebilirsiniz. Gökyüzü temalı duvar kağıtları da gerçekten çok şirin. Düz renk üzerine yapılan kelebek ve çiçek motiflerinin olduğu duvar kağıtları kız bebek odaları için hem sade hem de şık bir duvar yaratmakta. Bebek odası duvar sticker modelleri size farklı fikirlerde sunmakta. Örneğin düz renkli bir duvar kağıdı ile kaplanan odanın sadece bir cephesine kaplanan bir tema üzerinde hazırlanan duvar kağıtları oldukça güzel bebek odaları yaratmakta. Bebeğinizin odasının tek cephesine kaplayacağınız duvar kağıdının temasını okyanus olarak seçebilirsiniz.

bebek odası duvar kağıdı

Bebek odası duvar kağıdı

Okyanus teması ile kaplanan duvar odayı bir anda deniz altına çevirecek ve çok hoş bir görüntü yaratacak. Gökyüzü temalı bir duvar kağıdı ile kaplanan bebek odası ise gökyüzündeki bulutları ve gök kuşağını bebeğinizin odasına indirecek. Özellikle erkek bebek odaları için düşünülen bu duvar kağıtları bebeğinizin odasına çok yakışacak. Bebek odası duvar kağıdı kız bebekler içinde çok hoş duvar kağıtları tasarlamış. Orman ve kır temalı duvar kağıtlarını süsleyen renkli çiçek desenleri çok canlı ve güzel. Bebeğinizin odasını kaplayacak olan duvar kağıdı görsel olduğu kadar hijyenik olmalı. Bebek odası duvar kağıtları modelleri kolayca silinebilen kağıtlardan hazırlanarak temizliğinin kolay olması sağlanmış.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın