46 Yok Olan 8. Bölüm

Son günlerde merakla takip ettiğim tek dizi 46 Yol Olan 8. Bölümü ile de bu seriye devam edeceğe benziyor. Başlarda bu dizi için Breaking Bad dizisinin çakması olacak şeklinde bir takım söylentiler çıkarılmış olsa bile haftalar geçtikçe heyecanını artırarak devam ettiğini söyleyebilirim.

Geç saatte başlaması, muhteşem senaryosu ve her bölümde kendine hayran bırakan oyunculukları ile şimdiye kadar iyi ilerlediğini söyleyebilirim. Ama en büyük korkumun geç saatte başladığı için bu dizinin reyting kaygısına yenik düşmesidir.

46 dizisi konusu

46 Yok Olan Konusu

Konusuna bakacak olursak özellikle ülkemizde ki dizilerin konuları ile hiçbir benzerlik taşımadığını söyleyebilirim. Dizi; babası gözlerinin önünde öldürülmüş bir profesörün babasının katilini aramasını ve bu arada beş senedir olan kardeşine de ilaç yapmaya çalışmasını anlatıyor. Tabi ki ilaç yaparken Murat (Erdal Beşikçioğlu) bu ilaçları kardeşine vermeden önce kendi üzerinde denemeyi de ihmal etmiyor.
Bu denemeler sonucunda içinde bulunan farklı bir karakterin ortaya çıkması iki karakterin farklı bakış açılarını gözler önüne seriyor. Murat babasının katilini ararken, gitgide daha karmaşık ilişkilerin arasında kendini bulmaya başlıyor. 46 Yok Olan 7. Bölümde babasının katilini öldürmesinin ardından herhangi bir pişmanlık duymayan Murat içinin de soğumaması üzerine bu olayların daha da üstüne gitmeye karar veriyor.

46 Yok Olan 8.Bölüm Fragmanı


Dizide Melis Birkan ve Yasemin Allen oyunculukları ile göz dolduruyor. Zıt karakterlerin ve iyilikle kötülüğün çatışmasının işlendiği 46 Yok Olan 8. Bölüm Fragmanı ile merak duygusu uyandırmaya devam ediyor. Umarım gelecek bölümlerinde de dizi aynı kalitesi ile devam eder ve her hafta merak uyandıran bir başka atraksiyon ile karşımıza çıkmayı başarır. Aynı zamanda oyuncu sayısı da artırılırsa gerçekten tadından yenmeyen, uykusuz gecelerde beklenen bir dizi olmaya devam edecektir diye düşünüyorum.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir